Nagrywanie danych

Możesz wzmocnić przekaz reklamowy nagrywając na pendrive prezentację firmową, film reklamowy, katalog produktów lub dowolny inny materiał jaki tylko przyjdzie Ci do głowy. Nie ograniczamy Cię pojemnością nagrywanego materiału, możesz wykorzystać taką ilość miejsca jaką chcesz.

Nagrywanie materiału na pendrive’ach realizowanych w terminie standardowym jest bezpłatne.W przypadku zleceń realizowanych w trybie ekspresowym nagrywanie materiału jest dodatkowo płatne i może wydłużyć odpowiednio termin realizacji, w zależności od wielkości zamówienia oraz ilości materiału do nagrania.

2 w 1 (blokada usunięcia)

Możemy wykonać dla Ciebie pendrive, zawierający 2 obszary pamięci, widoczne na komputerze jako dwa osobne dyski wymienne.  Na pierwszy dysk nagramy dostarczoną przez Ciebie prezentację i zablokujemy możliwość jej usuwania (dysk tylko do odczytu). Drugi dysk będzie zwykłym pendrivem, z którego będzie można korzystać w pełnym zakresie (nagrywanie i usuwanie danych).

Realizacja może wiązać się z dopłatą, która uzależniona jest m.in. od wielkości pliku z prezentacją, pojemności wybranej pamięci, zamawianego nakładu, a także terminu realizacji (standard lub ekspres). Dlatego w przypadku zainteresowania tą usługa prosimy o kontakt z naszym konsultantem w celu otrzymania wyceny.

Funkcja Autorun

Podłączenie pendrive’a do komputera spowoduje automatyczne uruchomienie prezentacji firmowej, nagranej w pamięci pendrive’a. Funkcja bezpłatna.

Etykieta i ikona dysku

Możemy zmienić nazwę dysku na nazwę Twojej firmy lub marki. Nazwa nie może przekraczać 11 znaków. Dodatkowo możemy ustawić ikonę z logo firmy w miejsce ikony dysku wymiennego.

W przypadku terminu standardowego taka usługa jest bezpłatna, natomiast realizacja zamówienia ekspresowego może wiązać się z dopłatą oraz wydłużeniem terminu realizacji.